Moje wyniki

Nazywam się Andrzej Duda, należę do sekcji Rogoźno, oddziału Wągrowiecko-Rogozińskiego.
(Homing pigeons, Racing pigeons – Duda Andrzej – Poland)

Sezon 2017

WG Koziegłówki – 33 gołąb na finale, po wszystkich lotach na drużynę zostały 3 gołębie.
WG Czersk – gołąb z mojej hodowli podarowany Pawłowi Majowi był III Lotnikiem Asem po wszystkich lotach.

Okręg Piła
Kategoria „A”
I V-CE MISTRZ
Kategoria „C”
8 Przodownik

Oddział Wągrowiecko-Rogoziński
Mistrzostwo Tradycyjne
IV przodownik
Kategoria OPEN
Mistrz
Kat A
Mistrz
1 i 2 Lotnik
Kat B
1 i 2 Lotnik
Kat C
II V-ce mistrz
GMP
V przodownik
Roczne
II przodownik
Supermistrzostwo
I V-ce mistrz
Gołębie Młode
VIII Przodownik
Kategoria MP
VI Przodownik
Najlepsze lotniki wg konkursów
5,6,8

Wyniki w 2017 roku w Oddziale – gołębie dorosłe.
Wybrane loty:
CHOSZCZNO
14,15,16,17,18,19,21,27,28,29
MARWICE
1,4
RATHENOW
4,10,13,14,15,22,25,26
VERDEN II
6,14,15,18
WITTENBERGE
12,13,14,15,16,17
EDE 2
3,6,10
WITTENBERGE
2,3,7
VERDEN
1,11
Wyniki w 2017 roku w Oddziale – gołębie młode.
Wybrane loty:
CHOSZCZNO
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34
GARDNO 2
1,2,4,6,8
GARDNO 3
1,2,3,4,5

Sekcja Rogoźno
Dorosłe
Mistrz
Młode
Mistrz
Maraton
Mistrz
Supermajster (dorosłe+młode)
Mistrz

Wyniki w 2017 roku w Sekcji – gołębie dorosłe.
Wybrane loty:
CHOSZCZNO
11,12,13,14,15,16,18,22,23,24
MARWICE
1,2,9,10
GARDNO
2,8,9,17,24,25,27
RATHENOW
1,3,4,5,6,8,9,10,15,22,25,26,27,28
VERDEN
2,3,6
WITTENBERGE
3,4,7,9
VERDEN 2
1,2,3,4,6,12,14,20,25,26,27
WITTENBERGE
7,8,9,10,10,12,15,17
EDE
6,7,12,16,20,21
EDE 2
1,2,3
WITTENBERGE
2,3,4,9,11,13,14,15,20,21,25
VERDEN 3
1,7,8,13,14
Wyniki w 2017 roku w Sekcji – gołębie młode.
Wybrane loty:
CHOSZCZNO
45 pierwszych gołębi na sekcje
PYRZYCE
1,2,3,4,14
GARDNO
1,2,3,4,5,6,7,11,19,20,21,24,25,26
GARDNO
1,2,3,4,5,8,10,11,12,13,17,19,20,21,23,24,26

Sezon 2016

Region IV
XXV Przodownik Mistrzostwo Polski Młodych

Okręg Piła
Mistrz kat. MPGM
VII Przodownik kat. M
X Przodownik kat GMP

Oddział Wągrowiecko-Rogoziński
Mistrz Mistrzostwo Polski Młode
Mistrz kat Open 7 z całości Młode
Pierwszy lotnik Mistrzostwo Polski Młode
Trzeci lotnik kat Open z całości Młode
I Vice Mistrz kat Maraton
III Przodownik kat 15/8 Młode
II Vice Mistrz kat Supermistrzostwo
II Vice Mistrz kat B
I lotnik kat B
I Przodownik kat Liga
III Przodownik kat 5/50
III Przodownik kat GMP

Sekcja Rogoźno
Mistrz gołębi dorosłych
Mistrz gołębi młodych
Supermistrz kat Super Majster (gołębie dorosłe + młode)

Wyniki w 2016 roku w Oddziale – gołębie dorosłe.
Wybrane loty:
CHOSZCZNO – 6,7,15,21
PARCHIM – 2,3,14,17
PARCHIM II – 9,12,13
VERDEN III – 1,6
Wyniki w 2016 roku w Oddziale – gołębie młode.
Wybrane loty:
WĘGORZYNO – 1,2,3,4,5,6,7,8
WEGORZYNO 2 – 19,20,22,23,24,24,26,27
PŁOTY 2 – 4,6,8,9,11,22,24,25,31,32
KAMIEŃ POMORSKI – 7,8,19,20,21
PŁOTY – 1,3,5,7,8,9,10,11

Wyniki w 2016 roku w Sekcji – gołębie dorosłe.
Wybrane loty:
CHOSZCZNO – 1,2,7,11
PARCHIM – 2,3,8,9
PARCHIM II – 2,4,5,6
PARCHIM III – 1,9,11,15,18,20
VERDEN I – 1,2,6,8,9,11,18
VERDEN III – 1,2,8,9
EDE – 5,8,9,11,18
VERDEN IV – 3,7,9,10,12,14
EDE II – 1,3,4,5,8,9,10,12,13

Wyniki w 2016 roku w Sekcji – gołębie młode.
Wybrane loty:
WĘGORZYNO – 1,2,3,4,5,6,7,8,14,16,17
WEGORZYNO II – 1,2,3,4,5,6,7,8,12,13,14,18,18
PŁOTY II – 1,3,5,6,8,10,11,12,14,15,18,19,20,21,23,24
KAMIEŃ POMORSKI – 4,5,12,13,14,20
PŁOTY III – 1,3,5,7,8,9,10,11,15,20,21,22,23,26,27,30,31,31,33,33,35,36,37

Sezon 2015

Wyniki w 2015 roku w okręgu.
II v-ce mistrz kategorii Mistrzostwo Polski gołębi młodych
V przodownik kategorii C
III lotnik kategorii C PL-0443-13-7856, 17,81 coef. kategoria B 21 coef.

Wyniki w 2015 roku w Oddziale.
Mistrz w lotach gołębi młodych kategorii Mistrzostwa Polski
I lotnik w lotach gołębi młodych kategorii Mistrzostwa Polski
II v-ce mistrz kategorii C
II v-ce mistrz kategorii gołębi rocznych
II v-ce mistrz kategorii Maraton
III Champion kategorii roczne
I przodownik w lotach gołębi dorosłych kategorii Open
II przodownik w lotach gołębi dorosłych kategorii 5 z 50
V przodownik w lotach gołębi młodych kategorii 5 z 40
VI przodownik w lotach gołębi młodych kategorii Open

Wyniki w 2015 roku w sekcji Rogoźno
Super Majster (gołębie dorosłe i młode)
Mistrz w lotach gołębi dorosłych kategorii Open
Mistrz w lotach gołębi dorosłych kategorii maraton
I v-ce mistrz w lotach gołębi młodych kategorii Open
Najlepszy lotnik samczyk PL-0443-13-7856
Najlepszy lotnik samiczka PL-0443-12-4538
Najlepszy lotnik roczny PL-0443-14-11743

Wyniki w 2015 roku w Oddziale – gołębie dorosłe.
Wybrane loty:
Pyrzyce – 6,8,8 – 2673 gołębi
Wittenberge I – 4,7,14,16 -2195 gołębi
Verden I – 4,7 – 1706 gołębi
Verden III – 4,7,15,18,20 – 1155 gołębi
Ede II – 5,13,14 – 541 gołębi

Wyniki w 2015 roku w Oddziale – gołębie młode.
Wybrane loty:
Pyrzyce – 5,6,7,8,9,10,11,12,16,16 – 3825 gołębi
Gryfino I – 1,4,5,10,11,11,13,14,14,16,17,18,19,21 – 1686 gołębi
Gryfino II – 1,2,3,4,5,6,6,8,8,10,11,14,15,17 – 1769 gołębi

Wyniki na Wystawie Okręgu Piła 2015.
1 miejsce kategoria Sport “H” dorosłe Wyczyn PL-0443-13-7856
1 miejsce kategoria Sport “H” dorosłe Standard PL-0443-13-7856
1 miejsce kategoria Standard Samczyki Młode PL-0443-15-718
1 miejsce kategoria “F” Młode Standard PL-0443-15-810
1 miejsce Sport “G” Roczne Standard PL-0443-14-11743
1 miejsce kategoria Standard Samiczki Młode PL-0433-15-769
1 miejsce kategoria Sport “F” Młode Standard PL-0443-15-777
2 miejsce kategoria Standard Samczyki Młode PL-0433-15-754
2 miejsce Standard Samiczki Młode PL-0443-15-795
2 miejsce Sport “F” Młode Wyczyn PL-0443-15-697
3 miejsce kategoria Sport “D” Wyczyn PL-11-348939
3 miejsce kategoria Sport “G” Roczne Wyczyn PL-0443-14-11743
3 miejsce kategoria Standard Samiczki Młode PL-0433-15-696
3 miejsce kategoria Sport “F” Młode Wyczyn PL-0443-15-777
4 miejsce kategoria Standard Samczyki Młode PL-0443-15-717

Sezon 2013

Wyniki w 2013 roku w Oddziale – gołębie dorosłe.
Wybrane loty:
Pyrzyce – 1,2,3,7 – 2530 gołębi
Burg III – 2 – 1038 gołębi
Burg IV – 4,6,9 – 1014 gołębi
Burg V – 7 – 916 gołębi
Burg VI – 7 – 834 gołębi
Minden – 3,7,8 – 517 gołębi

Z 50 – 8 przodownik.
Z całości – 5 przodownik.
Najlepszy lotnik w kategorii A.
Drugi roczniak oddziału.

Najlepszy lotnik w okręgu kategorii A.
1 i 2 miejsce na wystawie okręgowej – gołębie młode, obydwa poszły na wystawę ogólnopolską.

Wyniki w 2013 roku w Oddziale – gołębie młode.
Wybrane loty:
Choszczno – 2,3,4,5 – 3512 gołębi
Pyrzyce – 3,4,5,6,7,8,10,12 – 2228 gołębi
Gryfino I – 8,10 – 2003 gołębi
Gryfino II – 15,16,17,18 – 1311 gołębi
Gryfino III – 14,16,17,19 – 1189 gołębi

Najlepszy lotnik młody oddziału.

Wyniki w 2013 roku w sekcji – gołębie dorosłe.
Wybrane loty:
Pyrzyce – 1,2,3,4,5,10,11,13 – 574 gołębi
Burg III – 2,3,6,12 – 302 gołębi
Burg IV – 3,4,5,8,12 – 252 gołębi
Burg V – 2,7 – 208 gołębi
Burg VI – 5,7,13 – 198 gołębi
Burg VII – 3,5,6 – 206 gołębi
Minden – 2,5,6 – 136 gołębi

Najlepszy roczniak sekcji.

Wyniki w 2013 roku w sekcji – gołębie młode.
Wybrane loty:
Choszczno – 2,3,4,5 – 969 gołębi
Pyrzyce – 3,4,5,6,7,8,10,12 – 696 gołębi
Gryfino I – 7,9 – 580 gołębi
Gryfino II – 1,2,3,4 – 431 gołębi
Gryfino III – 8,10,11,13 – 403 gołębi

Najlepszy lotnik młody sekcji.

Lot finałowy wspólny gołębnik Rogowo – 41 lotnik.

Zapraszam również do mojego sklepu dla gołębi pocztowych i nie tylko. Kliknij tu by wejść do sklepu do działu “Artykuły dla gołębi.

Dodaj komentarz