Zawody 11.05.2014 Wełna

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Sergiel Mirosław A 14 7480 1.0
2 Romańczak Jan A 12 5340 2.0
3 Majewski Bogusław A 18 5150 3.0
4 Cichorek Marcin A 15 3830 4.0
5 Gizinski Dawid A 17 3430 5.0
6 Smoliński Henryk A 16 2670 6.0
7 Kubiak Robert A 13 1700 7.0
8 Ratajczak Piotr A 11 1000 8.0
9 Trajnerowicz Andrzej B 22 3960 1.0
10 Dukarski Adam B 24 3570 2.0
11 Stencel Józef B 26 3540 3.0
12 Szczepaniak Maciej B 19 3300 4.0
13 Eliński Henryk B 23 2960 5.0
14 Duda Andrzej B 21 2900 6.0
15 Liskiewicz Ireneusz B 20 2270 7.0
16 Stachowiak Andrzej B 25 2100 8.0
17 Obarski Marek C 35 6480 1.0
18 Nowacki Michał C 29 4550 2.0
19 Zaranek Tomasz C 27 4050 3.0
20 Majewski Grzegorz C 33 3910 4.0
21 Skiba Marek C 31 3660 5.0
22 Chelwing Robert C 34 3320 6.0
23 Wiśniewski Marek C 28 3220 7.0
24 Czarnecki Roman C 30 890 8.0
25 Bączyk Krzysztof C 32 790 9.0

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty                      
1 Sergiel Mirosław A 14 7480 1.0                      
2 Obarski Marek C 35 6480 1.0                      
3 Trajnerowicz Andrzej B 22 3960 1.0                      
4 Romańczak Jan A 12 5340 2.0                      
5 Nowacki Michał C 29 4550 2.0                      
6 Dukarski Adam B 24 3570 2.0                      
7 Majewski Bogusław A 18 5150 3.0                      
8 Zaranek Tomasz C 27 4050 3.0                      
9 Stencel Józef B 26 3540 3.0                      
10 Majewski Grzegorz C 33 3910 4.0                      
11 Cichorek Marcin A 15 3830 4.0                      
12 Szczepaniak Maciej B 19 3300 4.0                      
13 Skiba Marek C 31 3660 5.0                      
14 Gizinski Dawid A 17 3430 5.0                      
15 Eliński Henryk B 23 2960 5.0                      
16 Chelwing Robert C 34 3320 6.0                      
17 Duda Andrzej B 21 2900 6.0                      
18 Smoliński Henryk A 16 2670 6.0                      
19 Wiśniewski Marek C 28 3220 7.0                      
20 Liskiewicz Ireneusz B 20 2270 7.0                      
21 Kubiak Robert A 13 1700 7.0                      
22 Stachowiak Andrzej B 25 2100 8.0                      
23 Ratajczak Piotr A 11 1000 8.0                      
24 Czarnecki Roman C 30 890 8.0                      
25 Bączyk Krzysztof C 32 790 9.0                      

Klasyfikacja Junior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty                      
1 Szrama Dominik J 2 2200 1.0        
2 Bączyk Sergiusz J 1 1700 2.0        
3 Kulesza Kacper J 8 1690 3.0        
4 Bartol Michał J 7 1580 4.0        
5 Turek Gracjan J 6 1370 5.0        
6 Bączyk Oskar J 5 1300 6.0        
7 Kwiatkowski Adam J 9 1260 7.0        
8 Bartol Dominik J 10 1080 8.0        
9 Świderski Mateusz J 3 1020 9.0        
10 Gzikowski Mikołaj J 4 810 10.0        

Klasyfikacja Drużynowa

Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)      
1 Stencel Józef,Romańczak Jan,Skiba Marek 1 10 12540        
4 Eliński Henryk,Chelwing Robert,Gizinski Dawid 2 16 9710        
3 Duda Andrzej,Kubiak Robert,Zaranek Tomasz 3 16 8650        
2 Majewski Bogusław,Liskiewicz Ireneusz,Bączyk Krzysztof 4 19 8210        

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Galeria zawiera 2 strony, link do drugiej strony jest pod zdjęciami.

Dodaj komentarz