Zawody 3.08.2014 Warta

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Sergiel Mirosław A 6 5720 1.0
2 Eliński Henryk A 3 5190 2.0
3 Kubiak Robert A 7 4640 3.0
4 Liskiewicz Ireneusz A 2 4330 4.0
5 Stencel Józef A 4 2560 5.0
6 Kielma Mariusz A 5 1120 6.0
7 Katrynicz Krzysztof A 1 860 7.0
8 Skiba Marek B 17 8300 1.0
9 Majewski Bogusław B 20 6660 2.0
10 Zaranek Tomasz B 15 4180 3.0
11 Trajnerowicz Andrzej B 14 3100 4.0
12 Nowacki Michał B 19 2630 5.0
13 Begier Rafał B 18 2380 6.0
14 Czarnecki Roman B 16 1960 7.0
15 Duda Andrzej C 22 8950 1.0
16 Majewski Grzegorz C 26 8450 2.0
17 Romańczak Jan C 27 6080 3.0
18 Baranowski Stanisław C 25 5880 4.0
19 Smoliński Henryk C 24 3170 5.0
20 Bączyk Krzysztof C 21 1490 6.0
21 Szczepaniak Maciej C 23 1300 7.0

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty                      
1 Duda Andrzej C 22 8950 1.0                      
2 Skiba Marek B 17 8300 1.0                      
3 Sergiel Mirosław A 6 5720 1.0                      
4 Majewski Grzegorz C 26 8450 2.0                      
5 Majewski Bogusław B 20 6660 2.0                      
6 Eliński Henryk A 3 5190 2.0                      
7 Romańczak Jan C 27 6080 3.0                      
8 Kubiak Robert A 7 4640 3.0                      
9 Zaranek Tomasz B 15 4180 3.0                      
10 Baranowski Stanisław C 25 5880 4.0                      
11 Liskiewicz Ireneusz A 2 4330 4.0                      
12 Trajnerowicz Andrzej B 14 3100 4.0                      
13 Smoliński Henryk C 24 3170 5.0                      
14 Nowacki Michał B 19 2630 5.0                      
15 Stencel Józef A 4 2560 5.0                      
16 Begier Rafał B 18 2380 6.0                      
17 Bączyk Krzysztof C 21 1490 6.0                      
18 Kielma Mariusz A 5 1120 6.0                      
19 Czarnecki Roman B 16 1960 7.0                      
20 Szczepaniak Maciej C 23 1300 7.0                      
21 Katrynicz Krzysztof A 1 860 7.0                      

Klasyfikacja Junior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty        
1 Kulesza Kacper J 10 2330 1.0        
2 Bączyk Oskar J 12 1700 2.0        
3 Szrama Dominik J 11 1190 3.0        
4 Kwiatkowski Adam J 13 960 4.0        

Klasyfikacja Drużynowa

  Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)        
  1 Duda Andrzej,Kubiak Robert,Zaranek Tomasz 1 7 17770        
  2 Stencel Józef,Romańczak Jan,Skiba Marek 2 9 16940        
  3 Majewski Grzegorz,Siergiel Mirosław,Begier Rafał 3 9 16550        
  4 Majewski Bogusław,Liskiewicz Ireneusz,Bączyk Krzysztof 4 12 12480        

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Dodaj komentarz