Zawody 5.10.2014 – J. Rogozińskie. Zakończenie Ligii

KOMUNIKAT
UWAGA! 20 września 2020 odbędzie się Memoriał im. Henryka Ryga. Zbiórka przy byłym Ośrodku HCP Owczegłowy, godz. 7.00. Zawody Drużynowe (3-osobowe drużyny). Zapisy do środy, tydzień przed zawodami. Kontakt: Andrzej Duda tel. 508 097 909.

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Majewski Bogusław A 2 4440 1.0
2 Nowacki Michał A 8 4370 2.0
3 Kanduła Paweł A 4 3280 3.0
4 Dukarski Adam A 9 2710 4.0
5 Kubiak Robert A 6 2550 5.0
6 Majewski Grzegorz A 3 2520 6.0
7 Feliczak Grzegorz A 5 2480 7.0
8 Skiba Marek A 7 2480 7.0
9 Kielma Mariusz A 1 2370 9.0
10 Bednar Marcin A 10 2250 10.0
11 Cichorek Marcin B 17 5130 1.0
12 Zaranek Tomasz B 15 4240 2.0
13 Sergiej Mirosław B 14 3890 3.0
14 Romańczak Jan B 13 3830 4.0
15 Obarski Marek B 16 3490 5.0
16 Kmieć Włodzimierz B 11 3270 6.0
17 Tuchołka Wojciecg B 12 2200 7.0
18 Smoliński Henryk B 19 1900 8.0
19 Bączyk Krzysztof B 18 870 9.0
20 Stachowiak Andrzej B 20 840 10.0
21 Duda Andrzej C 30 4720 1.0
22 Stencel Józef C 29 4010 2.0
23 Liskiewicz Ireneusz C 24 3400 3.0
24 Begier Rafał C 25 3030 4.0
25 Eliński Henryk C 21 2640 5.0
26 Sobczak Łukasz C 22 2520 6.0
27 Peta Krzysztof C 26 2510 7.0
28 Czarnecki Roman C 27 1790 8.0
29 Larkowski Daniel C 28 860 9.0
30 Spychała Grzegorz C 23 640 10.0
31 Trajnerowicz Andrzej C 31 620 11.0

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty              
11 Cichorek Marcin B 17 5130 1.0              
21 Duda Andrzej C 30 4720 1.0              
1 Majewski Bogusław A 2 4440 1.0              
2 Nowacki Michał A 8 4370 2.0              
12 Zaranek Tomasz B 15 4240 2.0              
22 Stencel Józef C 29 4010 2.0              
13 Sergiej Mirosław B 14 3890 3.0              
23 Liskiewicz Ireneusz C 24 3400 3.0              
3 Kanduła Paweł A 4 3280 3.0              
14 Romańczak Jan B 13 3830 4.0              
24 Begier Rafał C 25 3030 4.0              
4 Dukarski Adam A 9 2710 4.0              
15 Obarski Marek B 16 3490 5.0              
25 Eliński Henryk C 21 2640 5.0              
5 Kubiak Robert A 6 2550 5.0              
16 Kmieć Włodzimierz B 11 3270 6.0              
6 Majewski Grzegorz A 3 2520 6.0              
26 Sobczak Łukasz C 22 2520 6.0              
27 Peta Krzysztof C 26 2510 7.0              
7 Feliczak Grzegorz A 5 2480 7.0              
8 Skiba Marek A 7 2480 7.0              
17 Tuchołka Wojciecg B 12 2200 7.0              
9 Kielma Mariusz A 1 2370 9.0              
18 Smoliński Henryk B 19 1900 8.0              
28 Czarnecki Roman C 27 1790 8.0              
19 Bączyk Krzysztof B 18 870 9.0              
29 Larkowski Daniel C 28 860 9.0              
10 Bednar Marcin A 10 2250 10.0              
20 Stachowiak Andrzej B 20 840 10.0              
30 Spychała Grzegorz C 23 640 10.0              
31 Trajnerowicz Andrzej C 31 620 11.0              

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć
Ilość galerii – 3. Linki do następnych galerii pod zdjęciami

Dodaj komentarz