Zawody 7.09.2014 Warta

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty          
1 Duda Andrzej A 2 5070 1.0          
2 Sergiej Mirosław A 7 3530 2.0          
3 Romańczak Jan A 3 3390 3.0          
5 Obarski Marek A 6 2210 4.0          
6 Nowacki Michał A 1 1990 5.0          
7 Szczepaniak Maciej A 4 970 6.0          
4 Grupiński Franciszek A 5 0 7.0          
8 Gzikowski Mikołaj J 14 1120 1.0          
9 Kulesza Kacper J 12 1060 2.0          
10 Kwiatkowski Adam J 8 940 3.0          
11 Bartol Dominik J 9 940 3.0          
12 Bączyk Oskar J 11 890 4.0          
13 Bączyk Sergiusz J 10 840 5.0          
14 Bartol Michał J 13 840 5.0          
15 Majewski Grzegorz B 16 4800 1.0          
16 Zaranek Tomasz B 18 2910 2.0          
17 Stencel Józef B 17 2900 3.0          
18 Cichorek Marcin B 21 2320 4.0          
19 Smoliński Henryk B 19 1350 5.0          
20 Eliński Henryk B 20 1130 6.0          
21 Cieślak Artur B 15 1120 7.0          
22 Czarnecki Roman B 22 820 8.0          
23 Skiba Marek C 27 9700 1.0          
24 Liskiewicz Ireneusz C 29 6710 2.0          
25 Kasprowiak Marek C 26 5710 3.0          
26 Begier Rafał C 24 3820 4.0          
27 Kubiak Robert C 25 1660 5.0          
28 Bączyk krzysztof C 30 1520 6.0          
29 Trajnerowicz Andrzej C 23 1480 7.0          
30 Baranowski Stanisław C 28 1460 8.0          

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty                      
1 Skiba Marek C 27 9700 1.0                      
2 Duda Andrzej A 2 5070 1.0                      
3 Majewski Grzegorz B 16 4800 1.0                      
4 Liskiewicz Ireneusz C 29 6710 2.0                      
5 Sergiej Mirosław A 7 3530 2.0                      
6 Zaranek Tomasz B 18 2910 2.0                      
7 Kasprowiak Marek C 26 5710 3.0                      
8 Romańczak Jan A 3 3390 3.0                      
9 Stencel Józef B 17 2900 3.0                      
10 Begier Rafał C 24 3820 4.0                      
11 Cichorek Marcin B 21 2320 4.0                      
12 Obarski Marek A 6 2210 4.0                      
13 Nowacki Michał A 1 1990 5.0                      
14 Kubiak Robert C 25 1660 5.0                      
15 Smoliński Henryk B 19 1350 5.0                      
16 Bączyk krzysztof C 30 1520 6.0                      
17 Eliński Henryk B 20 1130 6.0                      
18 Szczepaniak Maciej A 4 970 6.0                      
19 Trajnerowicz Andrzej C 23 1480 7.0                      
20 Cieślak Artur B 15 1120 7.0                      
21 Grupiński Franciszek A 5 0 7.0                      
22 Baranowski Stanisław C 28 1460 8.0                      
23 Czarnecki Roman B 22 820 8.0                      

Klasyfikacja Junior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty        
1 Gzikowski Mikołaj J 14 1120 1.0        
2 Kulesza Kacper J 12 1060 2.0        
3 Kwiatkowski Adam J 8 940 3.0        
4 Bartol Dominik J 9 940 3.0        
5 Bączyk Oskar J 11 890 4.0        
6 Bączyk Sergiusz J 10 840 5.0        
7 Bartol Michał J 13 840 5.0        

Klasyfikacja Drużynowa

  Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)        
  1 Stencel Józef,Romańczak Jan,Skiba Marek 1 7 15990        
  2 Majewski Grzegorz,Siergiel Mirosław,Begier Rafał 2 7 12150        
  3 Duda Andrzej,Kubiak Robert,Zaranek Tomasz 3 8 9640        

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Dodaj komentarz