Zawody Nocne 19.07.2014 – J. Rogozińskie

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Zaranek Tomasz A 4 11260 1.0
2 Czarnecki Roman A 2 5800 2.0
3 Skiba Marek A 7 4490 3.0
4 Katrynicz Krzysztof A 5 2510 4.0
5 Feferlen Jerzy A 3 2000 5.0
6 Bączyk Krzysztof A 1 1510 6.0
7 Ryga Henryk A 6 1270 7.0
8 Kubiak Robert B 14 5560 1.0
9 Włoch Radosław B 13 5440 2.0
10 Walkowiak Ireneusz B 11 4940 3.0
11 Romańczak Jan B 8 2770 4.0
12 Nowacki Michał B 12 2100 5.0
13 Laskowski Ryszard B 10 2050 6.0
14 Zieliński Mariusz B 9 1690 7.0
15 Stencel Józef C 19 10110 1.0
16 Smoliński Henryk C 20 10040 2.0
17 Begier Rafał C 21 9740 3.0
18 Liskiewicz Ireneusz C 16 6660 4.0
19 Kielma Mariusz C 17 5850 5.0
20 Duda Andrzej C 15 5790 6.0
21 Cichorek Marcin C 18 5560 7.0

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty                      
1 Zaranek Tomasz A 4 11260 1.0                      
2 Stencel Józef C 19 10110 1.0                      
3 Kubiak Robert B 14 5560 1.0                      
4 Smoliński Henryk C 20 10040 2.0                      
5 Czarnecki Roman A 2 5800 2.0                      
6 Włoch Radosław B 13 5440 2.0                      
7 Begier Rafał C 21 9740 3.0                      
8 Walkowiak Ireneusz B 11 4940 3.0                      
9 Skiba Marek A 7 4490 3.0                      
10 Liskiewicz Ireneusz C 16 6660 4.0                      
11 Romańczak Jan B 8 2770 4.0                      
12 Katrynicz Krzysztof A 5 2510 4.0                      
13 Kielma Mariusz C 17 5850 5.0                      
14 Nowacki Michał B 12 2100 5.0                      
15 Feferlen Jerzy A 3 2000 5.0                      
16 Duda Andrzej C 15 5790 6.0                      
17 Laskowski Ryszard B 10 2050 6.0                      
18 Bączyk Krzysztof A 1 1510 6.0                      
19 Cichorek Marcin C 18 5560 7.0                      
20 Zieliński Mariusz B 9 1690 7.0                      
21 Ryga Henryk A 6 1270 7.0                      

Klasyfikacja Drużynowa

Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)                  
1 Duda Andrzej,Kubiak Robert,Zaranek Tomasz 1 8 22610                  
2 Stencel Józef,Romańczak Jan,Skiba Marek 2 8 17370                  

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Dodaj komentarz