Zawody 19.04.2015 Nienawiszcz

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Czarnecki Roman A 1 5480 1.0
2 Romańczak Jan A 3 5300 2.0
3 Siergiel Mirosław A 5 4520 3.0
4 Majewski Bogusław A 4 4440 4.0
5 Giziński Dawid A 6 3580 5.0
6 Zaranek Tomasz A 9 3170 6.0
7 Płaziński Krzysztof A 12 2680 7.0
8 Skiba Marek A 13 2660 8.0
9 Stachowiak Andrzej A 10 1700 9.0
10 Spychała Grzegorz A 8 990 10.0
11 Bączyk Krzysztof A 7 840 11.0
12 Liskiewicz Ireneusz B 22 3310 1.0
13 Eliński Henryk B 19 3050 2.0
14 Obarski Marek B 17 2720 3.0
15 Grupiński Franciszek B 24 2530 4.0
16 Nowicki Jarosław B 14 1660 5.0
17 Chelwing Robert B 21 1420 6.0
18 Szczepaniak Maciej B 20 910 7.0
19 Kielma Mariusz B 16 800 8.0
20 Dykiert Artur B 18 720 9.0
21 Katrynicz Krzysztof B 15 600 10.0
22 Kantorski Łukasz C 43 4190 1.0
23 Stanisławski Krzysztof C 37 4150 2.0
24 Begier Rafał C 41 4040 3.0
25 Kubiak Robert C 40 3660 4.0
26 Nowacki Michał C 39 3520 5.0
27 Sobczak Łukasz C 42 1820 6.0
28 Smoliński Henryk C 34 1530 7.0
29 Piaskowski Michał C 33 1470 8.0
30 Stencel Józef C 35 1470 8.0
31 Kulesza Kacper C 36 1310 10.0
32 Laskowski Ryszard C 38 740 11.0

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Czarnecki Roman A 1 5480 1.0
2 Kantorski Łukasz C 43 4190 2.0
3 Liskiewicz Ireneusz B 22 3310 3.0
4 Romańczak Jan A 3 5300 4.0
5 Stanisławski Krzysztof C 37 4150 5.0
6 Eliński Henryk B 19 3050 6.0
7 Siergiel Mirosław A 5 4520 7.0
8 Begier Rafał C 41 4040 8.0
9 Obarski Marek B 17 2720 9.0
10 Majewski Bogusław A 4 4440 10.0
11 Kubiak Robert C 40 3660 11.0
12 Grupiński Franciszek B 24 2530 12.0
13 Giziński Dawid A 6 3580 13.0
14 Nowacki Michał C 39 3520 14.0
15 Nowicki Jarosław B 14 1660 15.0
16 Zaranek Tomasz A 9 3170 16.0
17 Sobczak Łukasz C 42 1820 17.0
18 Chelwing Robert B 21 1420 18.0
19 Płaziński Krzysztof A 12 2680 19.0
20 Smoliński Henryk C 34 1530 20.0
21 Szczepaniak Maciej B 20 910 21.0
22 Skiba Marek A 13 2660 22.0
23 Piaskowski Michał C 33 1470 23.0
24 Stencel Józef C 35 1470 24.0
25 Kielma Mariusz B 16 800 25.0
26 Stachowiak Andrzej A 10 1700 26.0
27 Dykiert Artur B 18 720 27.0
28 Kulesza Kacper C 36 1310 28.0
29 Spychała Grzegorz A 8 990 29.0
30 Katrynicz Krzysztof B 15 600 30.0
31 Bączyk Krzysztof A 7 840 31.0
32 Laskowski Ryszard C 38 740 32.0

Klasyfikacja Junior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty        
1 Gzikowski Mikołaj J 27 1940 1.0        
2 Czubek Dawid J 29 1090 2.0        
3 Szrama Dominik J 30 840 3.0        
4 Bączyk Oskar J 31 510 4.0        
5 Bartol Dominik J 26 370 5.0        
6 Bączyk Sergiusz J 28 280 6.0        
7 Miazga Remigiusz J 32 180 7.0        
8 Bartol Michał J 25 0 8.0        

Klasyfikacja Drużynowa

Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)
1 Liśkiewicz Ireneusz,Majewski Bogusław,Stanisławski Krzysztof 1 7 11900
2 Eliński Henryk,Czarnecki Roman,Nowacki Michał 2 8 12050
3 Stencel Józef,Romańczak Jan,Obarski Marek 3 13 9490
4 Begier Rafał,Sergiej Mirosław,Kielma Mariusz 4 14 9360
5 Zaranek Tomasz,Robert Kubiak,Nowicki Jarosław 5 15 8490
6 Płaziński Krzysztof,Kantorski Łukasz,Dykiert Artur 6 17 7590
7 Chelwing Robert,Giziński Dawid,Piaskowski Michał 7 19 6470
8 Katrynicz Krzysztof,Spychał Grzegorz,Sobczak Łukasz 8 26 3410
9 Kulesza Kacper,Szczepaniak Maciej,Bączyk Krzysztof 9 28 3060

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć
Są dwie galerie, link do drugiej jest pod zdjęciami

Dodaj komentarz