Zawody 7.6.2015 J. Rogozińskie

Klasyfikacja sektorowa

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Majewski Bogusław A 7 6660 1.0
2 Obarski Marek A 1 6550 2.0
3 Spychała Grzegorz A 6 4630 3.0
4 Majewski Grzegorz A 8 4180 4.0
5 Zaranek Tomasz A 9 3840 5.0
6 Smoliński Henryk A 10 3680 6.0
7 Stachowiak Andrzej A 4 3360 7.0
8 Czarnecki Roman A 5 3340 8.0
9 Kulesza Kacper A 2 2760 9.0
10 Piaskowski Michał A 3 1760 10.0
11 Chelwing Robert B 20 8150 1.0
12 Nowicki Jarosław B 18 7750 2.0
13 Liskiewicz Ireneusz B 15 6970 3.0
14 Stencel józef B 19 6500 4.0
15 Nowacki Michał B 14 4470 5.0
16 Feliczak Grzegorz B 21 3780 6.0
17 Sergiej Mirosław B 13 3740 7.0
18 Piotrowski Stanisław B 16 2880 8.0
19 Walczak Maciej B 12 1880 9.0
20 Blicharz Zbigniew B 17 1740 10.0
21 Romańczak Jan C 31 5440 1.0
22 Kubiak Robert C 26 4820 2.0
23 Stanisławski Krzysztof C 24 4410 3.0
24 Kielma Mariusz C 25 4270 4.0
25 Sobczak Łukasz C 22 3640 5.0
26 Giziński Dawid C 30 2410 6.0
27 Blicharz Maria C 28 2340 7.0
28 Eliński Henryk C 29 2070 8.0
29 Ratajczak Mirosław C 23 1340 9.0
30 Szczepaniak Maciej C 27 970 10.0

Klasyfikacja indywidualna

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Chelwing Robert B 20 8150 1.0
2 Majewski Bogusław A 7 6660 1.0
3 Romańczak Jan C 31 5440 1.0
4 Nowicki Jarosław B 18 7750 2.0
5 Obarski Marek A 1 6550 2.0
6 Kubiak Robert C 26 4820 2.0
7 Liskiewicz Ireneusz B 15 6970 3.0
8 Spychała Grzegorz A 6 4630 3.0
9 Stanisławski Krzysztof C 24 4410 3.0
10 Stencel józef B 19 6500 4.0
11 Kielma Mariusz C 25 4270 4.0
12 Majewski Grzegorz A 8 4180 4.0
13 Nowacki Michał B 14 4470 5.0
14 Zaranek Tomasz A 9 3840 5.0
15 Sobczak Łukasz C 22 3640 5.0
16 Feliczak Grzegorz B 21 3780 6.0
17 Smoliński Henryk A 10 3680 6.0
18 Giziński Dawid C 30 2410 6.0
19 Sergiej Mirosław B 13 3740 7.0
20 Stachowiak Andrzej A 4 3360 7.0
21 Blicharz Maria C 28 2340 7.0
22 Czarnecki Roman A 5 3340 8.0
23 Piotrowski Stanisław B 16 2880 8.0
24 Eliński Henryk C 29 2070 8.0
25 Kulesza Kacper A 2 2760 9.0
26 Walczak Maciej B 12 1880 9.0
27 Ratajczak Mirosław C 23 1340 9.0
28 Piaskowski Michał A 3 1760 10.0
29 Blicharz Zbigniew B 17 1740 10.0
30 Szczepaniak Maciej C 27 970 10.0

Klasyfikacja Junior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty        
1 Czubek Dawid J 33 3810 1.0        
2 Gzikowski Mikołaj J 35 2150 2.0        
3 Bartol Dominik J 32 2120 3.0        
4 Szrama Dominik J 34 2090 4.0        
5 Bartol Michał J 36 1310 5.0        

Klasyfikacja Drużynowa

  Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)
  1 Obarski Marek,Stencel Józef,Romańczak Jan 1 7 18490
  2 Liśkiewicz Ireneusz,Majewski Bogusław,Stanisławski Krzysztof 2 7 18040
  3 Andrzej Duda,Robert Kubiak,Nowicki Jarosław,Tomasz Zaranek 3 9 16410
  4 Chelwing Robert,Giziński Dawid,Piaskowski Michał 4 17 10370
  5 Begier Rafał,Sergiej Mirosław,Kielma Mariusz,Majewski Grzegorz 5 15 10850
  6 Eliński Henryk,Czarnecki Roman,Nowacki Michał 6 21 6470

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć
Są dwie galerie, link do drugiej jest pod zdjęciami

Dodaj komentarz