Zawody 2.8.2015 Warta

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Obarski Marek A 1 3120 1.0
2 Czubek Dariusz A 6 1560 2.0
3 Giziński Dawid A 3 1380 3.0
4 Eliński Henryk A 4 1370 4.0
5 Kielma Mariusz A 9 1280 5.0
6 Majewski Bogusław A 7 1230 6.0
7 Nowicki Jarosław A 2 960 7.0
8 Smoliński Henryk A 5 690 8.0
9 Sobczak Łukasz A 8 0 9.0
10 Romańczak Jan B 14 1860 1.0
11 Górny Ariel B 11 1700 2.0
12 Zaranek Tomasz B 13 1490 3.0
13 Duda Arkadiusz B 19 1220 4.0
14 Czarnecki Roman B 18 1060 5.0
15 Stanisławski Krzysztof B 15 650 6.0
16 Begier Rafał B 12 540 7.0
17 Laskowski Ryszard B 17 420 8.0
18 Blicharz Zbigniew B 16 360 9.0
19 Siergiej Mirosław C 28 10010 1.0
20 Robert Kubiak C 25 3030 2.0
21 Stencel Józef C 22 2740 3.0
22 Nowacki Michał C 27 2640 4.0
23 Stachowiak Andrzej C 26 1940 5.0
24 Trajnerowicz Andrzej C 21 1530 6.0
25 Liśkiewicz Ireneusz C 23 1350 7.0
26 Skiba Marek C 24 1250 8.0
27 Duda Andrzej C 20 1110 9.0

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty                      
1 Siergiej Mirosław C 28 10010 1.0                      
2 Obarski Marek A 1 3120 1.0                      
3 Romańczak Jan B 14 1860 1.0                      
4 Robert Kubiak C 25 3030 2.0                      
5 Górny Ariel B 11 1700 2.0                      
6 Czubek Dariusz A 6 1560 2.0                      
7 Stencel Józef C 22 2740 3.0                      
8 Zaranek Tomasz B 13 1490 3.0                      
9 Giziński Dawid A 3 1380 3.0                      
10 Nowacki Michał C 27 2640 4.0                      
11 Eliński Henryk A 4 1370 4.0                      
12 Duda Arkadiusz B 19 1220 4.0                      
13 Stachowiak Andrzej C 26 1940 5.0                      
14 Kielma Mariusz A 9 1280 5.0                      
15 Czarnecki Roman B 18 1060 5.0                      
16 Trajnerowicz Andrzej C 21 1530 6.0                      
17 Majewski Bogusław A 7 1230 6.0                      
18 Stanisławski Krzysztof B 15 650 6.0                      
19 Liśkiewicz Ireneusz C 23 1350 7.0                      
20 Nowicki Jarosław A 2 960 7.0                      
21 Begier Rafał B 12 540 7.0                      
22 Skiba Marek C 24 1250 8.0                      
23 Smoliński Henryk A 5 690 8.0                      
24 Laskowski Ryszard B 17 420 8.0                      
25 Duda Andrzej C 20 1110 9.0                      
26 Blicharz Zbigniew B 16 360 9.0                      
27 Sobczak Łukasz A 8 0 9.0                      

Klasyfikacja Drużynowa

  Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)              
  1 Obarski Marek,Stencel Józef,Romańczak Jan 1 5 7720              
  2 Robert Kubiak,Nowicki Jarosław,Tomasz Zaranek 2 12 5480              
  3 Begier Rafał,Sergiej Mirosław,Kielma Mariusz 3 13 11830              
  4 Eliński Henryk,Czarnecki Roman,Nowacki Michał 4 13 5070              
  5 Liśkiewicz Ireneusz,Majewski Bogusław,Stanisławski Krzysztof 5 19 3230              
  6 Smoliński Henryk,Blicharz Zbigniew,Duda Andrzej 6 26 2160              

Klasyfikacja Junior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty        
1 Gzikowski Mikołaj J 9 530 1.0        

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Dodaj komentarz