J. Rogozińskie 2.10.2016

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Nowicki Jarosław A 1 8950 1.0
2 Karolak Józef A 8 7440 2.0
3 Brant Radosław A 9 7380 3.0
4 Dracheń Krzysztof A 2 5360 4.0
5 Obarski Marek A 4 5150 5.0
6 Madaliński Jakub A 5 4190 6.0
7 Begier Rafał A 7 3630 7.0
8 Goćwiński Zygmunt A 6 1070 8.0
9 Świdurski Waldemar A 3 160 9.0
10 Stencel Józef B 14 6170 1.0
11 Roszak Jacek B 16 5060 2.0
12 Kubiak Robert B 15 3790 3.0
13 Pawłowski Damian B 19 3260 4.0
14 Duda Andrzej B 13 3030 5.0
15 Giziński Dawid B 18 2500 6.0
16 Kostrzew Łukasz B 11 2270 7.0
17 Stanicki Marek B 12 1950 8.0
18 Madoliński Mariusz B 17 610 9.0
19 Romańczak Jan C 27 6050 1.0
20 Janicki Leszek C 25 4960 2.0
21 Czarnecki Roman C 22 4710 3.0
22 Liskiewicz Ireneusz C 23 4690 4.0
23 Dukarski Adam C 28 4620 5.0
24 Zaranek Tomasz C 20 4450 6.0
25 Smoliński Henryk C 26 2870 7.0
26 Ratajczak Mirosław C 21 2780 8.0
27 Nowald Rafał C 24 2550 9.0

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Nowicki Jarosław A 1 8950 1.0
2 Stencel Józef B 14 6170 1.0
3 Romańczak Jan C 27 6050 1.0
4 Karolak Józef A 8 7440 2.0
5 Roszak Jacek B 16 5060 2.0
6 Janicki Leszek C 25 4960 2.0
7 Brant Radosław A 9 7380 3.0
8 Czarnecki Roman C 22 4710 3.0
9 Kubiak Robert B 15 3790 3.0
10 Dracheń Krzysztof A 2 5360 4.0
11 Liskiewicz Ireneusz C 23 4690 4.0
12 Pawłowski Damian B 19 3260 4.0
13 Obarski Marek A 4 5150 5.0
14 Dukarski Adam C 28 4620 5.0
15 Duda Andrzej B 13 3030 5.0
16 Zaranek Tomasz C 20 4450 6.0
17 Madaliński Jakub A 5 4190 6.0
18 Giziński Dawid B 18 2500 6.0
19 Begier Rafał A 7 3630 7.0
20 Smoliński Henryk C 26 2870 7.0
21 Kostrzew Łukasz B 11 2270 7.0
22 Ratajczak Mirosław C 21 2780 8.0
23 Stanicki Marek B 12 1950 8.0
24 Goćwiński Zygmunt A 6 1070 8.0
25 Nowald Rafał C 24 2550 9.0
26 Madoliński Mariusz B 17 610 9.0
27 Świdurski Waldemar A 3 160 9.0

Klasyfikacja drużynowa

  Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)
  1 Stencel Józef,Romańczak Jan,Marek Obarski 1 7 17370
  2 Janicki Leszek,Brand Radosław,Pawłowski Damian 2 9 15600
  3 Robert Kubiak,Nowicki Jarosław,Tomasz Zaranek 3 10 17190
  4 Karolak Józef,Czarnecki Roman,Duda Andrzej 4 10 15180
  5 Liskiewicz Ireneusz,Giziński Dawid,Begier Rafał 5 17 10820
  6 Madoliński Jakub,Ratajczak Mirosław,Kostrzewa Łukasz 6 21 9240

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Dodaj komentarz