J. Rogozińskie 5.06.2016

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Zarnek Tomasz A 8 9800 1.0
2 Duda Andrzej A 3 6060 2.0
3 Liskiewicz Ireneusz A 6 5520 3.0
4 Rożnowski Piotr A 9 4590 4.0
5 Brant Radosław A 11 3620 5.0
6 Okoniewski Sławomir A 5 3340 6.0
7 Sobczak łukasz A 1 3310 7.0
8 Blicharz Zbigniew A 7 2860 8.0
9 Kostrzewa Łukasz A 4 1980 9.0
10 Goćwiński Zygmunt A 2 1470 10.0
11 Jankowiak Michał A 10 0 12.0
12 Kubiak Robert B 15 7590 1.0
13 Wiśniewski Marek B 18 6510 2.0
14 Samuel Bogdan B 14 6420 3.0
15 Ratajczak Mirosław B 13 6410 4.0
16 Giziński Dawid B 19 6370 5.0
17 Karolak Józef B 20 5820 6.0
18 Bicharz Maria B 17 4690 7.0
19 Pawłowski Damian B 16 4550 8.0
20 Nowald Rafał B 22 3340 9.0
21 Koszalik Karol B 23 2540 10.0
22 Tuchołka Wojciech B 21 2340 11.0
23 Nowicki Jarosław C 25 7680 1.0
24 Janicki Leszek C 32 7250 2.0
25 Ruciński Michał C 30 6400 3.0
26 Czarnecki Roman C 35 6270 4.0
27 Bednarz Marcin C 28 5610 5.0
28 Nadoliński Jakub C 34 4980 6.0
29 Spychała Grzegorz C 27 3790 7.0
30 Smoliński Henryk C 29 3340 8.0
31 Targosz Henryk C 26 2060 9.0
32 Świdurski Waldemar C 33 1190 10.0

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Zarnek Tomasz A 8 9800 1.0
2 Nowicki Jarosław C 25 7680 1.0
3 Kubiak Robert B 15 7590 1.0
4 Janicki Leszek C 32 7250 2.0
5 Wiśniewski Marek B 18 6510 2.0
6 Duda Andrzej A 3 6060 2.0
7 Samuel Bogdan B 14 6420 3.0
8 Ruciński Michał C 30 6400 3.0
9 Liskiewicz Ireneusz A 6 5520 3.0
10 Ratajczak Mirosław B 13 6410 4.0
11 Czarnecki Roman C 35 6270 4.0
12 Rożnowski Piotr A 9 4590 4.0
13 Giziński Dawid B 19 6370 5.0
14 Bednarz Marcin C 28 5610 5.0
15 Brant Radosław A 11 3620 5.0
16 Karolak Józef B 20 5820 6.0
17 Madoliński Jakub C 34 4980 6.0
18 Okoniewski Sławomir A 5 3340 6.0
19 Bicharz Maria B 17 4690 7.0
20 Spychała Grzegorz C 27 3790 7.0
21 Sobczak łukasz A 1 3310 7.0
22 Pawłowski Damian B 16 4550 8.0
23 Smoliński Henryk C 29 3340 8.0
24 Blicharz Zbigniew A 7 2860 8.0
25 Nowald Rafał B 22 3340 9.0
26 Targosz Henryk C 26 2060 9.0
27 Kostrzewa Łukasz A 4 1980 9.0
28 Koszalik Karol B 23 2540 10.0
29 Goćwiński Zygmunt A 2 1470 10.0
30 Świdurski Waldemar C 33 1190 10.0
31 Tuchołka Wojciech B 21 2340 11.0
32 Jankowiak Michał A 10 0 12.0

Klasyfikacja Drużynowa

  Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)
  1 Nowald Rafał,Ruciński Michał,Rożnowski Piotr 4 16 14330
  2 Madoliński Jakub,Ratajczak Mirosław,Kostrzewa Łukasz 6 19 13370
  3 Robert Kubiak,Nowicki Jarosław,Tomasz Zaranek 1 3 25070
  4 Karolak Józef,Czarnecki Roman,Duda Andrzej 2 12 18150
  5 Liskiewicz Ireneusz,Bednarz Marcin,Tuchołka Wojciech 5 19 13470
  6 Janicki Leszek,Brand Radosław,Pawłowski Damian 3 15 15420
  7 Blicharz Maria,Blicharz Zbigniew,Smoliński Henryk 7 23 10890

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Dodaj komentarz