J. Czarne 21.05.2017

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Zaranek Tomasz A 2 13370 1.0
2 Obarski Marek A 3 8660 2.0
3 Stańczyk Paweł A 5 6070 3.0
4 Mielcarek Leszek A 7 4680 4.0
5 Nowicki Jarosław A 9 4460 5.0
6 Nowald Rafał A 10 4410 6.0
7 Pawłowski Damian A 8 4360 7.0
8 Piechowiak Krzysztof A 6 2750 8.0
9 Maćkowski Damian A 4 1850 9.0
10 Lochyński Zbigniew A 1 1550 10.0
11 Janicki Leszek B 16 4900 1.0
12 Romańczak Jan B 17 4320 2.0
13 Popiński Tomasz B 13 3790 3.0
14 Wiśniewski Marek B 11 3680 4.0
15 Aniołek Waldemar B 18 2790 5.0
16 Czarnecki Roman B 19 2560 6.0
17 Tuchołka Wojciech B 15 2420 7.0
18 Wencka Tomasz B 20 2290 8.0
19 Rogosz Włodzimierz B 12 540 9.0
20 Chmielewski Mieczysław B 14 0 11.0
21 Kubiak Robert C 22 5290 1.0
22 Skiba Marek C 30 4550 2.0
23 Stencel Józef C 25 4250 3.0
24 Wencka Roman C 23 3750 4.0
25 Gruszka Wojciech C 21 2100 5.0
26 Czarnecki Bartosz C 27 1470 6.0
27 Brand Radosław C 29 930 7.0
28 Gracz Mariusz C 24 500 8.0
29 Nowak Witold C 26 0 11.0
30 Kowalski Krzysztof C 28 0 11.0

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Zaranek Tomasz A 2 13370 1.0
2 Kubiak Robert C 22 5290 1.0
3 Janicki Leszek B 16 4900 1.0
4 Obarski Marek A 3 8660 2.0
5 Skiba Marek C 30 4550 2.0
6 Romańczak Jan B 17 4320 2.0
7 Stańczyk Paweł A 5 6070 3.0
8 Stencel Józef C 25 4250 3.0
9 Popiński Tomasz B 13 3790 3.0
10 Mielcarek Leszek A 7 4680 4.0
11 Wencka Roman C 23 3750 4.0
12 Wiśniewski Marek B 11 3680 4.0
13 Nowicki Jarosław A 9 4460 5.0
14 Aniołek Waldemar B 18 2790 5.0
15 Gruszka Wojciech C 21 2100 5.0
16 Nowald Rafał A 10 4410 6.0
17 Czarnecki Roman B 19 2560 6.0
18 Czarnecki Bartosz C 27 1470 6.0
19 Pawłowski Damian A 8 4360 7.0
20 Tuchołka Wojciech B 15 2420 7.0
21 Brand Radosław C 29 930 7.0
22 Piechowiak Krzysztof A 6 2750 8.0
23 Wencka Tomasz B 20 2290 8.0
24 Gracz Mariusz C 24 500 8.0
25 Maćkowski Damian A 4 1850 9.0
26 Rogosz Włodzimierz B 12 540 9.0
27 Lochyński Zbigniew A 1 1550 10.0
28 Nowak Witold C 26 0 11.0
29 Kowalski Krzysztof C 28 0 11.0
30 Chmielewski Mieczysław B 14 0 11.0

Klasyfikacja drużynowa

Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)
1 Polonia Piła 1 7 17230
2 Wełna Rogoźno 2 7 14650
3 FC Barcelona 3 9 20480
4 Zamek Gołańcz 4 18 8970
5 Lech Poznań 5 19 8300
6 Kolejarz Gniezno 6 24 5220
7 Sparta Oborniki 9 0 0
8 Bayern Monachum 9 0 0
9 Inter Mediolan 9 0 0
10 Jarotta Jarocin 9 0 0
11 Mieszko Gniezno 9 0 0

Składy drużyn

1 Polonia Piła Stencej Józef,Romańczak Jan,Obarski Marek
2 FC Barcelona Duda Arkadiusz,Tomasz Zaranek,Roman Czarnecki
3 Wełna Rogoźno Janicki Leszek,Jarosław Nowicki,Robert Kubiak
4 Kolejarz Gniezno Roszak Jacek,Mielcarek Leszek,Drochem Krzysztof
5 Sparta Oborniki Spychała Grzegorz,Sobczak Łukasz,Tuchołka Wojciech
6 Zamek Gołańcz Pawłowski Damian,Brant Radosław,Giźiński Dawid
7 Lech Poznań Nowald Rafał,Wicher Łukasz,Piotr Jęchorek
8 Bayern Monachum Aniołek Waldemar,Świdurski Waldemar,Florczak Witold
9 Inter Mediolan Stańczyk Paweł,Popliński Tomasz,Sarzyński Wojciech
10 Jarotta Jarocin Madoliński Jakub,Kostrzewa Łukasz,Just Helmut
11 Mieszko Gniezno Malinowski Szymon,Andrzejak Mateusz,Kędziora Kacper

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Dodaj komentarz