J Rogozińskie 4.06.2017

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Obarski Marek A 4 9330 1.0
2 Nowicki Jarosław A 7 5990 2.0
3 Czarnecki Roman A 1 5320 3.0
4 Brant Radosław A 5 4970 4.0
5 Roszak Marianna A 2 4590 5.0
6 Feliczak Grzegorz A 9 4380 6.0
7 Piechowiak Krzysztof A 8 3390 7.0
8 Hodrych Arkadiusz A 11 2980 8.0
9 Lochyński Zbigniew A 10 2820 9.0
10 Kostrzewa Łukasz A 6 2530 10.0
11 Stańczak Paweł B 18 5920 1.0
12 Duda Arkadiusz B 15 5510 2.0
13 Ratajczak Mirosław B 13 4100 3.0
14 Romańczk Jan B 23 4100 3.0
15 Giziński Dawid B 14 3390 5.0
16 Chelwing Robert B 21 3230 6.0
17 Nowald Rafał B 19 2740 7.0
18 Sikorski Eugeniusz B 17 2590 8.0
19 Florczak Witek B 22 2350 9.0
20 Wencka Roman B 16 1890 10.0
21 Janicki Leszek B 20 1880 11.0
22 Kubiak Robert C 33 7000 1.0
23 Zaranek Tomasz C 26 6090 2.0
24 Pawłowski Damian C 30 4960 3.0
25 Cieślak Artur C 27 4850 4.0
26 Popiński Tomasz C 32 4470 5.0
27 Drachejm Krzysztof C 28 2650 6.0
28 Stencel Józef C 31 2290 7.0
29 Madaliński Jakub C 25 2130 8.0
30 Just Helmut C 29 1570 9.0
31 Aniołek Waldemar C 24 1140 10.0

Klasyfikacja senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Obarski Marek A 4 9330 1.0
2 Kubiak Robert C 33 7000 1.0
3 Stańczak Paweł B 18 5920 1.0
4 Zaranek Tomasz C 26 6090 2.0
5 Nowicki Jarosław A 7 5990 2.0
6 Duda Arkadiusz B 15 5510 2.0
7 Czarnecki Roman A 1 5320 3.0
8 Pawłowski Damian C 30 4960 3.0
9 Ratajczak Mirosław B 13 4100 3.0
10 Romańczk Jan B 23 4100 3.0
11 Brant Radosław A 5 4970 4.0
12 Cieślak Artur C 27 4850 4.0
13 Roszak Marianna A 2 4590 5.0
14 Popiński Tomasz C 32 4470 5.0
15 Giziński Dawid B 14 3390 5.0
16 Feliczak Grzegorz A 9 4380 6.0
17 Chelwing Robert B 21 3230 6.0
18 Drachejm Krzysztof C 28 2650 6.0
19 Piechowiak Krzysztof A 8 3390 7.0
20 Nowald Rafał B 19 2740 7.0
21 Stencel Józef C 31 2290 7.0
22 Hodrych Arkadiusz A 11 2980 8.0
23 Sikorski Eugeniusz B 17 2590 8.0
24 Madaliński Jakub C 25 2130 8.0
25 Lochyński Zbigniew A 10 2820 9.0
26 Florczak Witek B 22 2350 9.0
27 Just Helmut C 29 1570 9.0
28 Kostrzewa Łukasz A 6 2530 10.0
29 Wencka Roman B 16 1890 10.0
30 Aniołek Waldemar C 24 1140 10.0
31 Janicki Leszek B 20 1880 11.0

Klasyfikacja drużynowa

Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)
1 FC Barcelona 1 7 16920
2 Polonia Piła 2 11 15720
3 Zamek Gołańcz 3 12 13320
4 Wełna Rogoźno 4 14 14870
5 Kolejarz Gniezno 6 19 9830
6 Jarotta Jarocin 7 21 8760
7 Lech Poznań 10 0 0
8 Sparta Oborniki 10 0 0
9 Bayern Monachum 10 0 0
10 Inter Mediolan 10 0 0
11 Mieszko Gniezno 10 0 0

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Dodaj komentarz