Nienawiszcz 9.04.2017

KOMUNIKAT
UWAGA! 20 września 2020 odbędzie się Memoriał im. Henryka Ryga. Zbiórka przy byłym Ośrodku HCP Owczegłowy, godz. 7.00. Zawody Drużynowe (3-osobowe drużyny). Zapisy do środy, tydzień przed zawodami. Kontakt: Andrzej Duda tel. 508 097 909.

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Romańczak Jan A 3 4150 1.0
2 Kubiak Robert A 5 3950 2.0
3 Roszak Jacek A 10 3070 3.0
4 Duda Arkadiusz A 11 3060 4.0
5 Szarzyński Wojciech A 7 2730 5.0
6 Andrzejak Mateusz A 1 2610 6.0
7 Wicher Łukasz A 8 2550 7.0
8 Sobczak Łukasz A 4 2400 8.0
9 Just Helmut A 2 1630 9.0
10 Pawłowski Damian A 6 1510 10.0
11 Świdurski Waldemar A 12 910 11.0
12 Zaranek Tomasz B 14 6120 1.0
13 Stencel Józef B 23 4540 2.0
14 Giziński Dawid B 19 3350 3.0
15 Nowald Rafał B 16 3030 4.0
16 Tuchołka Wojciech B 18 2370 5.0
17 Aniołek Waldemar B 13 2310 6.0
18 Janicki Leszek B 20 1970 7.0
19 Mielcarek Leszek B 15 1390 8.0
20 Kostrzewa Łukasz B 22 1380 9.0
21 Popliński Tomasz B 21 630 10.0
22 Malinowski Szymon B 17 170 11.0
23 Obarski Marek C 30 3880 1.0
24 Czarnecki Roman C 33 3330 2.0
25 Nowicki Jarosław C 26 3100 3.0
26 Spychała Grzegorz C 34 2960 4.0
27 Drachejm Krzysztof C 31 2870 5.0
28 Florczak Witold C 27 1980 6.0
29 Brant Jarosław C 28 1930 7.0
30 Madaliński Jakub C 32 1680 8.0
31 Stańczyk Paweł C 25 1120 9.0
32 Kędziora Kacper C 35 1110 10.0
33 Jęchorek Piotr C 29 0 12.0

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Zaranek Tomasz B 14 6120 1.0
2 Romańczak Jan A 3 4150 1.0
3 Obarski Marek C 30 3880 1.0
4 Stencel Józef B 23 4540 2.0
5 Kubiak Robert A 5 3950 2.0
6 Czarnecki Roman C 33 3330 2.0
7 Giziński Dawid B 19 3350 3.0
8 Nowicki Jarosław C 26 3100 3.0
9 Roszak Jacek A 10 3070 3.0
10 Duda Arkadiusz A 11 3060 4.0
11 Nowald Rafał B 16 3030 4.0
12 Spychała Grzegorz C 34 2960 4.0
13 Drachejm Krzysztof C 31 2870 5.0
14 Szarzyński Wojciech A 7 2730 5.0
15 Tuchołka Wojciech B 18 2370 5.0
16 Andrzejak Mateusz A 1 2610 6.0
17 Aniołek Waldemar B 13 2310 6.0
18 Florczak Witold C 27 1980 6.0
19 Wicher Łukasz A 8 2550 7.0
20 Janicki Leszek B 20 1970 7.0
21 Brant Jarosław C 28 1930 7.0
22 Sobczak Łukasz A 4 2400 8.0
23 Madaliński Jakub C 32 1680 8.0
24 Mielcarek Leszek B 15 1390 8.0
25 Just Helmut A 2 1630 9.0
26 Kostrzewa Łukasz B 22 1380 9.0
27 Stańczyk Paweł C 25 1120 9.0
28 Pawłowski Damian A 6 1510 10.0
29 Kędziora Kacper C 35 1110 10.0
30 Popliński Tomasz B 21 630 10.0
31 Świdurski Waldemar A 12 910 11.0
32 Malinowski Szymon B 17 170 11.0
33 Jęchorek Piotr C 29 0 12.0

Klasyfikacja Drużynowa

Lp. Drużyna Skład Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)
1 Polonia Piła Stencej Józef,Romańczak Jan,Obarski Marek 1 4 12570
6 FC Barcelona Duda Arkadiusz,Tomasz Zaranek,Roman Czarnecki 2 7 12510
3 Wełna Rogoźno Janicki Leszek,Jarosław Nowicki,Robert Kubiak 3 12 9020
9 Kolejarz Gniezno Roszak Jacek,Mielcarek Leszek,Drochem Krzysztof 4 16 5200
4 Sparta Oborniki Spychała Grzegorz,Sobczak Łukasz,Tuchołka Wojciech 5 17 7730
2 Zamek Gołańcz Pawłowski Damian,Brant Radosław,Giźiński Dawid 6 20 6790
10 Lech Poznań Nowald Rafał,Wicher Łukasz,Piotr Jęchorek 7 23 5580
11 Bayern Monachum Aniołek Waldemar,Świdurski Waldemar,Florczak Witold 8 23 5200
5 Inter Mediolan Stańczyk Paweł,Popliński Tomasz,Sarzyński Wojciech 9 24 4480
7 Jarotta Jarocin Madoliński Jakub,Kostrzewa Łukasz,Just Helmut 10 26 4690
8 Mieszko Gniezno Malinowski Szymon,Andrzejak Mateusz,Kędziora Kacper 11 27 3890

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Dodaj komentarz