Stawy Nienawiszcz 9.07.2017

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Kubiak Robert A 5 2780 1.0
2 Cieślak Artur A 9 2780 1.0
3 Mielcarek Leszek A 1 2120 3.0
4 Bernatek Mariusz A 7 1730 4.0
5 Wencka Roman A 8 1320 5.0
6 Kostrzewa Łukasz A 10 1210 6.0
7 Katrynicz Krzysztof A 6 1150 7.0
8 Koszalik Karol A 11 1130 8.0
9 Czarnecki Roman A 2 760 9.0
10 Hodrych Arkadiusz A 4 610 10.0
11 Grzechowiak Mateusz A 3 340 11.0
12 Stencel Józef B 14 4520 1.0
13 Roszak Marianna B 17 3230 2.0
14 Popiński Tomasz B 20 2840 3.0
15 Giziński Dawid B 12 2540 4.0
16 Zaranek Tomasz B 21 1880 5.0
17 Aniołek Waldemar B 16 1750 6.0
18 Nowicki Jarosław B 22 1620 7.0
19 Sobczak Łukasz B 19 750 8.0
20 Krzysztowczyk Szymon B 15 650 9.0
21 Florczak Witek B 13 400 10.0
22 Romańczak Jan C 29 2920 1.0
23 Janicki Leszek C 26 2860 2.0
24 Stańczyk Paweł C 27 2840 3.0
25 Wencka Tomasz C 33 2550 4.0
26 Roszak Jacek C 23 2190 5.0
27 Just Helmut C 24 2060 6.0
28 Liśkiewicz Ireneusz C 31 1700 7.0
29 Duda Arkadiusz C 28 960 8.0
30 Targosz Henryk C 32 950 9.0
31 Spychała Grzegorz C 30 180 10.0
32 Wierzbiński Mateusz C 25 0 12.0

Klasyfikacja senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Stencel Józef B 14 4520 1.0
2 Romańczak Jan C 29 2920 1.0
3 Kubiak Robert A 5 2780 1.0
4 Cieślak Artur A 9 2780 1.0
5 Roszak Marianna B 17 3230 2.0
6 Janicki Leszek C 26 2860 2.0
7 Popiński Tomasz B 20 2840 3.0
8 Stańczyk Paweł C 27 2840 3.0
9 Mielcarek Leszek A 1 2120 3.0
10 Wencka Tomasz C 33 2550 4.0
11 Giziński Dawid B 12 2540 4.0
12 Bernatek Mariusz A 7 1730 4.0
13 Roszak Jacek C 23 2190 5.0
14 Zaranek Tomasz B 21 1880 5.0
15 Wencka Roman A 8 1320 5.0
16 Just Helmut C 24 2060 6.0
17 Aniołek Waldemar B 16 1750 6.0
18 Kostrzewa Łukasz A 10 1210 6.0
19 Liśkiewicz Ireneusz C 31 1700 7.0
20 Nowicki Jarosław B 22 1620 7.0
21 Katrynicz Krzysztof A 6 1150 7.0
22 Koszalik Karol A 11 1130 8.0
23 Duda Arkadiusz C 28 960 8.0
24 Sobczak Łukasz B 19 750 8.0
25 Targosz Henryk C 32 950 9.0
26 Czarnecki Roman A 2 760 9.0
27 Krzysztowczyk Szymon B 15 650 9.0
28 Hodrych Arkadiusz A 4 610 10.0
29 Florczak Witek B 13 400 10.0
30 Spychała Grzegorz C 30 180 10.0
31 Grzechowiak Mateusz A 3 340 11.0
32 Wierzbiński Mateusz C 25 0 12.0

Klasyfikacja drużynowa

Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)
1 Polonia Piła 1 6 9170
2 Kolejarz Gniezno 2 10 7540
3 Wełna Rogoźno 3 10 7260
4 Zamek Gołańcz 4 13 6430
5 Jarotta Jarocin 5 22 3670
6 FC Barcelona 6 22 3600
7 Bayern Monachum 7 23 3830
8 Sparta Oborniki 8 25 2080
9 Lech Poznań 9 0  
10 Inter Mediolan 9 0  
11 Mieszko Gniezno 9 0  

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Poniżej na mapie Stawy Nienawiszcz

Dodaj komentarz