Zawody 27.04.2014 Puchar Jeziora Rogozińskiego

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Stencel Józef A 18 9490 1.0
2 Jarząbek Bartosz A 7 9360 2.0
3 Majewski Grzegorz A 5 8110 3.0
4 Tyniewicki Artur A 21 6460 4.0
5 Walkowiak Ireneusz A 9 5900 5.0
6 Warguła Krzysztof A 12 5360 6.0
7 Cieślak Artur A 6 5070 7.0
8 Czarnecki Roman A 10 4530 8.0
9 Dudkiewicz Krzysztof A 23 4130 9.0
10 Kijanowski Dariusz A 8 4030 10.0
11 Piątkowiak Arkadiusz A 22 3940 11.0
12 Feferkin Jerzy A 17 3670 12.0
13 Ryba Dariusz A 3 3240 13.0
14 Maciejewski Dawid A 4 3230 14.0
15 Szczepaniak Maciej A 16 2970 15.0
16 Płóciennik Zbigniew A 13 2300 16.0
17 Strzelecki Tomasz A 15 1490 17.0
18 Gracz Marian A 14 1390 18.0
19 Kwiatkowski Eugeniusz A 19 1350 19.0
20 Maciejewski Robert A 20 1180 20.0
21 Majewski Bogusław B 36 8970 1.0
22 Wiśniewski Marek B 33 8300 2.0
23 Nowicki Jarosław B 44 7340 3.0
24 Romańczak Jan B 37 6980 4.0
25 Kubiak Robert B 39 6970 5.0
26 Baranowski Stanisław B 50 6850 6.0
27 Skiba Marek B 45 6610 7.0
28 Liskiewicz Ireneusz B 32 6170 8.0
29 Sergiel Mirosław B 40 5590 9.0
30 Krugiołka Jacek B 34 5580 10.0
31 Smoliński Henryk B 42 5160 11.0
32 Przybył Waldemar B 49 5070 12.0
33 Feliczak Grzegorz B 47 4410 13.0
34 Rydz Radosław B 43 4390 14.0
35 Płaziński Krzysztof B 41 3430 15.0
36 Jankowski Bogusław B 48 3130 16.0
37 Wietrzyński Marek B 46 2900 17.0
38 Kurianowicz Lech B 35 2800 18.0
39 Pazderski Włodzimierz B 38 2600 19.0

Klasyfikacja indywidualna

Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Stencel Józef A 18 9490 1.0
2 Majewski Bogusław B 36 8970 1.0
3 Jarząbek Bartosz A 7 9360 2.0
4 Wiśniewski Marek B 33 8300 2.0
5 Majewski Grzegorz A 5 8110 3.0
6 Nowicki Jarosław B 44 7340 3.0
7 Romańczak Jan B 37 6980 4.0
8 Tyniewicki Artur A 21 6460 4.0
9 Kubiak Robert B 39 6970 5.0
10 Walkowiak Ireneusz A 9 5900 5.0
11 Baranowski Stanisław B 50 6850 6.0
12 Warguła Krzysztof A 12 5360 6.0
13 Skiba Marek B 45 6610 7.0
14 Cieślak Artur A 6 5070 7.0
15 Liskiewicz Ireneusz B 32 6170 8.0
16 Czarnecki Roman A 10 4530 8.0
17 Sergiel Mirosław B 40 5590 9.0
18 Dudkiewicz Krzysztof A 23 4130 9.0
19 Krugiołka Jacek B 34 5580 10.0
20 Kijanowski Dariusz A 8 4030 10.0
21 Smoliński Henryk B 42 5160 11.0
22 Piątkowiak Arkadiusz A 22 3940 11.0
23 Przybył Waldemar B 49 5070 12.0
24 Feferkin Jerzy A 17 3670 12.0
25 Feliczak Grzegorz B 47 4410 13.0
26 Ryba Dariusz A 3 3240 13.0
27 Rydz Radosław B 43 4390 14.0
28 Maciejewski Dawid A 4 3230 14.0
29 Płaziński Krzysztof B 41 3430 15.0
30 Szczepaniak Maciej A 16 2970 15.0
31 Jankowski Bogusław B 48 3130 16.0
32 Płóciennik Zbigniew A 13 2300 16.0
33 Wietrzyński Marek B 46 2900 17.0
34 Strzelecki Tomasz A 15 1490 17.0
35 Kurianowicz Lech B 35 2800 18.0
36 Gracz Marian A 14 1390 18.0
37 Pazderski Włodzimierz B 38 2600 19.0
38 Kwiatkowski Eugeniusz A 19 1350 19.0
39 Maciejewski Robert A 20 1180 20.0

Junior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty        
1 Bartol Michał J 29 2860 1.0        
2 Kulesza Kacper J 27 2410 2.0        
3 Gzikowski Mikołaj J 30 2290 3.0        
4 Kwiatkowski Adam J 24 2230 4.0        
5 Świderski Mateusz J 25 2120 5.0        
6 Klimkiewicz Michał J 26 1920 6.0        
7 Bartol Dominik J 28 1820 7.0        

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Galeria zawiera 2 strony, link do drugiej strony jest pod zdjęciami.

Dodaj komentarz