Zawody 6.9.2015 Warta

Nowy wpis: WLJR 2022 – zakończenie ligi

Ważny komunikat: Zawody II Turowe o puchar prezesa PZW Rogoźno Miasto odbędą się 14 sierpnia, a nie we wrześniu.

Wyniki sektorowe

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Majewski Bogusław A 4 4710 1.0
2 Obarski Marek A 7 2680 2.0
3 Kielma Mariusz A 3 2490 3.0
4 Wiśniewski Marek A 5 2400 4.0
5 Chewling Robert A 1 1210 5.0
6 Giziński Dawid A 2 750 6.0
7 Nowicki Jarosław A 6 660 7.0
8 Zaranek Tomasz B 11 4380 1.0
9 Stencel Józef B 14 3300 2.0
10 Stanisławski Krzysztof B 13 2070 3.0
11 Czarnecki Roman B 9 1880 4.0
12 Begier Rafał B 8 560 5.0
13 Laskowski Ryszard B 12 460 6.0
14 Smoliński Henryk B 10 0 8.0
15 Sergiej Mirosław C 17 8320 1.0
16 Białas Łukasz C 15 4110 2.0
17 Stachowiak Andrzej C 21 4060 3.0
18 Liśkiewicz Ireneusz C 19 3640 4.0
19 Romańczak Jan C 18 3430 5.0
20 Robert Kubiak C 16 2960 6.0
21 Eliński Henryk C 20 2260 7.0

Klasyfikacja Senior

Lp. Nazwisko i Imię Sektor Stanowisko Waga Punkty                      
1 Sergiej Mirosław C 17 8320 1.0                      
2 Majewski Bogusław A 4 4710 1.0                      
3 Zaranek Tomasz B 11 4380 1.0                      
4 Białas Łukasz C 15 4110 2.0                      
5 Stencel Józef B 14 3300 2.0                      
6 Obarski Marek A 7 2680 2.0                      
7 Stachowiak Andrzej C 21 4060 3.0                      
8 Kielma Mariusz A 3 2490 3.0                      
9 Stanisławski Krzysztof B 13 2070 3.0                      
10 Liśkiewicz Ireneusz C 19 3640 4.0                      
11 Wiśniewski Marek A 5 2400 4.0                      
12 Czarnecki Roman B 9 1880 4.0                      
13 Romańczak Jan C 18 3430 5.0                      
14 Chewling Robert A 1 1210 5.0                      
15 Begier Rafał B 8 560 5.0                      
16 Robert Kubiak C 16 2960 6.0                      
17 Giziński Dawid A 2 750 6.0                      
18 Laskowski Ryszard B 12 460 6.0                      
19 Eliński Henryk C 20 2260 7.0                      
20 Nowicki Jarosław A 6 660 7.0                      
21 Smoliński Henryk B 10 0 8.0                      

Klasyfikacja Drużynowa

  Lp. Drużyna Miejsce Suma pkt. Sektor. Suma wag (g)              
  1 Liśkiewicz Ireneusz,Majewski Bogusław,Stanisławski Krzysztof 1 8 10420              
  2 Begier Rafał,Sergiej Mirosław,Kielma Mariusz 2 9 11370              
  3 Obarski Marek,Stencel Józef,Romańczak Jan 3 9 9410              
  4 Robert Kubiak,Nowicki Jarosław,Tomasz Zaranek 4 14 8000              
  5 Eliński Henryk,Czarnecki Roman,Nowacki Michał 5 15 6540              

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

(Odwiedzono: 1 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)